رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شورای هماهنگی اطلاعات هر هفته جلسه دارد گفت: وزارت اطلاعات ستاد مقابله با نفوذ تشکیل داده است.

وی درباره شخصیت وزیر پیشنهادی اطلاعات گفت: حجت الاسلام علوی از ویژگی های لازم برای چنین مسئولیت مهمی برخوردارند. تدین، ولایتمداری، سعه صدر در کنار قاطعیت، حساسیت، تصمیم گیری سریع و به هنگام در وی مشهود است و ما به عنوان کمیسیون تخصصی که این چند سال با وی ارتباط داشتیم، بارها درباره موارد ارجاعی امنیتی به کمیسیون با شخص وزیر تماس می گرفتیم و ایشان با یک حساسیت و دقت ویژه ای پیگیری و دنبال می کردند و نتیجه را به بنده اطلاع می دادند و این احساس مسئولیت در چنین جایگاهی ارزشمند است.

رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره ارزیابی عملکرد وزارت اطلاعات ادامه داد: اشراف اطلاعاتی برهمه امور داخلی و خارجی از موارد مثبت وزارت اطلاعات است؛ البته خیلی ها فکر می کنند، کار ارزشمندی که نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خارج مرزهای ما در جهت حفظ امنیت ملی انجام می دهند در سطح جهان منحصر به فرد است و الگوست، ولی دوستان اطلاعاتی ما هم بخشی از این ماموریت مهم را انجام می دهند و مکمل هستند.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here