روز پنجشنبه آیین بهره برداری و کلنگ زنی ۳۶ طرح عمرانی و آموزشی سرخه در فرهنگسرای باران این شهرستان  با حضور سید علیرضا آوایی وزیر جدید دادگستری، امیرمحسن ضیایی رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، احمد همتی نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی اسلامی ،محمدرضا خباز استاندار و مدیران استانی برگزار شد.

سید علیرضا آوایی در این مراسم طی سخنرانی خود گفت : دولت در مرکز توجه برای رفع مشکلات کشور قرار دارد اما باید پذیرفت که بدون هماهنگی و وحدت سران قوا چالش های فراروی ایران اسلامی برطرف نمی شود.

وی تصریح کرد : باید در مقابل سختی های مسیر خدمت به مردم با اتحاد و استواری قدم برداریم و عزت و سربلندی این کشور در دستان توانمند مدیران دستگاه های اجرایی است.

وزیر دادگستری خاطرنشان کرد : اقدامات بسیار ارزشمندی برای رفع مشکلات کشور در چهار سال گذشته انجام شده است و ملت رایران قدردان زحمات دولت یازدهم هستند.

وی با بیان این که نوکری و خدمت به مردم ایران اسلامی برای افزایش رفاه اجتماعی وظیفه کابینه دولت دوازدهم است، گفت : همه روز باید دولتمردان برای خدمات رسانی به مردم ‌تلاش کنند و فلسفه وجودی ظهور دولت ها نوکری مردم است.

آوایی همچنین تصریح کرد : نباید مسوولان با رویکرد ارباب و رعیتی مردم را از خود برنجانند و مدیران دستگاه های اجرایی خادم آحاد جامعه هستند. کابینه دولت دوازدهم برای رفع مشکلات کشور همدل هستند و در چهارسال گذشته مشکلات قابل توجه کشور با درایت دکتر روحانی برطرف شده است.

وی افزود : نباید مسوولان در خدمت رسانی به مردم در تعلقات دنیوی غرق شوند و باید نام و یاد خدواند سرلوحه اعمالشان قرار گیرد.

گفتنی است که در این آیین ۳۶ طرح عمرانی و آموزشی شهرستان سرخه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت به صورت همزمان به بهره برداری رسید. ۴۸۶ طرح عمرانی، اقتصادی و تسهیلاتی با اعتبار ۳۰۳ میلیارد تومان با ایجاد ۷۵۴ شغل در هفته دولت ۹۶ در این استان افتتاح می‌شود.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here