طی چند روز اخیر, خبری مبنی بر دیدار رئیس فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی با رئیس دولت اصلاحات در رابطه با انتخابات 1400، منتشر شد كه روابط عمومی دفتر دکتر محمدرضا عارف خبر مربوط به دیدار خصوصی رئیس فراکسیون امید با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 را تکذیب کرد.

در پی انتشار خبری در یکی از روزنامه های کشور مبنی بر دیدار خصوصی محمدرضا عارف با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی پیرامون حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1400، این موضوع به یكی از اخبار داغ در رسانه های كشور و طیف اصلاحات بدل شد. در این اخبار آمده بود كه محمدرضا عارف به دیدار رییس دولت اصلاحات رفته تا نظر او را برای حضور در انتخابات 1400 جویا شود و او در این دیدار به رییس دولت اصلاحات گفته است که برای حضور در انتخابات آینده ریاست جمهوری مصمم است و در این انتخابات حاضر خواهد شد اما به دنبال حمایت خاتمی از خود برای بسیج احزاب و نیروهای اصلاح طلب در این انتخابات است.

در ادامه این خبر آمده بود كه محمدرضا عارف در ادامه گفته است که تکلیف من را برای حضور در انتخابات آینده ریاست جمهوری مشخص کنید تا بتوانم از هم اکنون برای دور بعد ریاست جمهوری برنامه ریزی کنم. رییس دولت اصلاحات در این دیدار از عارف برای مشورت و تفکر بیشتر وقت خواسته است و نتیجه این موضوع به جلسه دیگری موکول شده است.

درهمین رابطه روابط عمومی دفتر دکتر محمدرضا عارف خبر مربوط به دیدار خصوصی رئیس فراکسیون امید با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی درباره انتخابات ریاست جمهوری 1400 را تکذیب کرد.

متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

در پی انتشار خبری در یکی از روزنامه های کشور مبنی بر دیدار خصوصی محمدرضا عارف با حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد خاتمی پیرامون حضور در انتخابات ریاست جمهوری 1400 و تماس های مکرر اصحاب رسانه با دفتر دکتر عارف پیرامون صحت و سقم این خبر به اطلاع می رساند طی هفته های اخیر هیچگونه دیدار و ملاقات خصوصی بین دکتر عارف و جناب آقای خاتمی صورت نگرفته است و در دیدارهای عمومی هم تاکنون هیچگونه صحبتی پیرامون انتخابات آینده از جمله انتخابات 1400 انجام نشده است. به باور دکتر عارف در مقطع فعلی اولویت همه از جمله فعالان سیاسی و رسانه ای باید اهتمام به حل مشکلات کشور و مردم و حمایت از دولت محترم برای عملیاتی کردن برنامه های خود باشد و طرح مسائلی همچون انتخابات ریاست جمهوری 1400 انحراف از مسائل اصلی کشور است.ضمن تکذیب این خبر و نقل و قول های صورت گرفته درآن, مجدداً از رسانه های محترم درخواست می شود اخبار مربوط به دکتر محمدرضا عارف را صرفاً از طریق دفتر ایشان دنبال کنند.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here