نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برجام یک توافق چندجانبه و غیرقابل مذاکره است و دنیا تفاوت ملت ایران را با قدرت پوشالی دنیای سرمایه داری و صهیونیسم جهانی درک کرد.

عبدالله رضیان در نطق میان دستور امروز خود در جلسه علنی مجلس, گفت: همچنین خلیج همیشه فارس ایران را برخلاف عرف بین المللی با نام جعلی دیگری خوانده است تا شاید بتواند 500 میلیون دلار دیگر کاسب شود اما اتحاد و انسجام ملت بیشتر شده و همه می دانند که برجام یک توافق چندجانبه و غیرقابل مذاکره است.

این نماینده مجلس با اشاره به سخنرانی اخیر ترامپ علیه کشورمان افزود: این انسان احمق هیچ اعتقادی به عرف و قواعد بین المللی ندارد و قانون جنگل مبنای تفکرات و تصمیمات ایشان است و البته خدا اراده کرده با یاوه گویی این انسان بی هویت و کاباره ای ملت ایران بزرگ و قوی تر و مصمم تر در حفظ منافع ملی خود باشد.

این عضو کمیسیون صنایع مجلس ادامه داد: قدرت موشکی ایران پشتوانه دفاع و خیرسری دشمنان ما است و در طول 39 سال پس از انقلاب دشمنان قصد براندازی نظام را داشته اند اما نتوانسته اند و قدرت موشکی ما دفاع از حریم سرزمینی ما است و نه تهدید برای کشور دیگر و این ملت هیچگاه سابقه تجاوز نداشته است.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here