طی مراسمی که در مجتمع فدک اردبیل برگزار شد از زحمات چهار ساله مجید خدابخش استاندار قبلی استان اردبیل تجلیل و اکبر بهنامجو به عنوان استاندار جدید معرفی شد.

استاندار جدید اردبیل در این مراسم اظهار کرد: خوشحال هستم که بعد از چند سال دوری دوباره به این استان برگشته ام, امیدواریم در سایه حمایت های مسئولان و مردم این استان بتوانم در دوران جدید خدمتگزاری در اردبیل اهداف توسعه ای را به پیش برم.

اکبر بهنامجو با بیان اینکه تمام مطالبات و خواسته های مردمی که از زبان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و نمایندگان استان در مجلس مطرح شد را نصب العین قرار خواهم داد, خاطرنشان کرد: باید زیرساخت های توسعه ای در این استان مورد توجه قرار گیرد و با توجه به اینکه این استان محور توسعه کشاورزی, صنعت و گردشگری است در هر سه محور سعی خواهیم کرد تا توسعه واقعی اتفاق بیفتد.

وی از حسن اعتماد رئیس جمهور و وزیر کشور در انتخاب وی به عنوان استاندار اردبیل قدردانی کرد و افزود: ما باید از راهکار غیر از منابع محدود دولتی نظیر صندوق توسعه ملی, منابع بانک ها و سرمایه گذاران استفاده کنیم تا این استان در ریل توسعه و ترقی قرار گیرد.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here