ظهر امروز ۵ زمین لرزه متوالی شهرهای استان لرستان را لرزاند و مردم را به وحشت انداخت. از صبح امروز تا اکنون زمین لرزه شهرهای اشترینان, کوهدشت,درب گنبد, هفت چشمه و نورآباد در استان لرستان را به لرزه در آورده است که سبب ترس و وحشت مردم در سطح استان شده است. رضا آریایی مدیرکل ستاد مدیرت بحران استان لرستان دقایقی قبل با اشاره به وقوع یک زمین لرزه دیگر در استان لرستان اظهار داشت: ساعت 14:44 دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه به بزرگی 2.3 ریشتر درب گنبد در استان لرستان را لرزاند.
آریایی گفت: ساعت 14:19 دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه دیگر در عمق 10 کیلومتری زمیت هفت چشمه در استان لرستان را لرزاند.
وی با اشاره به اینکه تاکنون خسارتی از این زمین لرزه گزارش نشده است افزود: ساعت 13:59 دقیقه ظهر امروز نیز یک زمین لرزه به بزرگی 2.8 ریشتر در عمق 10 کیلومتری شهرستان کوهدشت در استان لرستان را لرزاند.
ساعت 14:05 دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه به بزرگی 2.7 ریشتردر عمق 12 کیلومتری زمین شهرستان نورآباد در استان لرستان را لرزاند؛ ساعت 13:57 دقیقه ظهر امروز یک زمین لرزه به بزرگی 3.9 ریشتر در عمق 11 کیلومتری زمین هفت چشمه در استان لرستان را لرزاند؛ صبح امروز نیز اشترینان بروجرد بر اثر یک زمین لرزه تکان خورد؛ شب گذشته چالانچولان شهرستان دورود بر اثر یک زمین لرزه به بزرگی 2.8 ریشتر به لرزه در آمد.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here