نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درنشست علنی روز گذشته مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور, گفت:در حال حاضر بیش از هر موقعی کشور به وحدت نیاز دارد و باید دست به دست هم دهیم تا برخلاف خواسته آمریکا و دشمنانی که نمی خواهند این کشور روی پای خود بایستد,روی پای خود بایستیم.

مسعود پزشکیان در این جلسه افزود: قصد دارم در نطق میان دستور خود دو بحث عدالت و وحدت را مطرح کنم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه عده بسیار زیادی از مردم شغل ندارند و مدارس آموزش و پرورش ما دولتی,نیمه دولتی و خصوصی هستند,آیا خدمات اولیه آموزش براساس عدالت است؟ عنوان کرد: یک فرد می تواند فرزند خود را با 10 میلیون تومان آموزش دهد؛اما فرد دیگر نمی تواند هزینه اولیه آموزش را پرداخت کند؛ آیا این براساس عدالت است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی, با اشاره به اینکه اگر سوره الرحمن را در کشور اجرا کنیم,اختلافات و مشکلات از بین می روند و کشور گلستان می شود, تصریح کرد: آیا قومیت هایی که در کشور وجود دارند براساس عدالت پست و شغل دریافت می کنند؛آیا صدای آنها را می شنویم, اجازه نمی دهیم قومیت ها براساس قانون بنویسند و سخن بگویند.

پزشکیان افزود: امام حسین(ع) برای عدالت و اقامه عدالت شهید شد؛ در حال حاضر بیش از هر موقعی کشور به وحدت نیاز دارد و باید دست به دست هم دهیم تا برخلاف خواسته آمریکا و دشمنانی که نمی خواهند این کشور روی پای خود بایستد روی پای خود بایستیم, بپذیریم که در این مملکت مشکل وحدت وجود دارد بپذیریم که در این مملکت خودمان را حذف می کنیم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی,در پایان خاطرنشان کرد:این گره و عقده درون جامعه را باید باز کنیم و مشکلات درون جامعه را باید حذف کرد؛با حصر,خانه نشینی,دستگیر کردن و بر طبل نفاق دمیدن مشکلات مملکت حل نمی شود و برای اتحاد مملکت لاجرم باید دست به دست هم دهیم ولاغیر.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here