مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان تعداد مصدومان زلزله گیلان را تاکنون 4 تن اعلام کرد و گفت: همه تأسیسات دولتی در گیلان پس از زلزله سالم است.

عباس صابر درودخانی از تشکیل ستاد مدیریت بحران در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان خبر داد و اظهار کرد: ستاد مدیریت بحران استان با حضور همه اعضای ستاد در همان دقایق اولیه زلزله تشکیل جلسه داد.

وی بابیان اینکه همه دستگاه ها در حالت آماده باش هستند, افزود: خوشبختانه تاکنون خسارت جانی و مالی سنگینی در گیلان ناشی از زمین لرزه وارد نشده است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان از مصدومیت چهار گیلانی ناشی از زلزله خبر داد و گفت: سه نفر در شهرستان لنگرود و یک تن در رودسر براثر زلزله آسیب جسمی دیدند که به صورت سراپایی مداوا شدند.

صابر با اعلام اینکه تاکنون به تأسیسات استان خسارتی وارد نشده, خاطرنشان کرد: گزارش های اولیه حکایت از سالم بودن همه تأسیسات دولتی در گیلان خبر می دهد و تاکنون هیچ گزارشی از شهرستان ها و مرکز استان مبنی بر خسارت تأسیسات اعلام نشده است.

وی با تاکید بر اینکه توصیه می شود مردم جانب احتیاط را رعایت کنند و هوشیار باشند, گفت: هدف ما از اعلام هشدار به خیابان کشیده شدن مردم نیست بلکه تاکید می کنیم هوشیاری خود را حفظ کنند و آماده پس لرزه های احتمالی زلزله باشند.

منبع: انتخاب

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here