نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از 95 درصد اسکورت ها تشریفاتی است, گفت: اسکورت شخصیت ها اگر به زودی حذف نشود, در مجلس طرح ارائه می دهیم.

هفته گذشته بود که شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی مباحثی را در خصوص حفاظت از شخصیت ها و مسائل امنیتی کشور بیان کرد و تاکید داشت که بساط این قبیل اعمال باید در کشور جمع شود.

شمخانی اظهار کرده بود: هیچ تهدید امنیتی در کشور متوجه هیچ مسوول جمهوری اسلامی نیست؛ من مسؤول امنیت کشور هستم و آن زمان دهه 60 بود که می توانستند شخصیت ها را ترور کنند الان دیگر نمی توانند.

وی افزوده بود: امروز دستگاه های امنیتی قوی داریم, برای چه می ترسند؟ این بساط حفاظت از شخصیت ها را باید جمع کنیم؛ البته حفاظت شخصیت ها نداریم بلکه تشریفات و پرستیژ شخصیت ها داریم.

اعلام این نظرات از سوی دبیر شورای عالی امنیت ملی واکنش های بسیاری از سوی کاربران شبکه های اجتماعی داشت و قشر عظیمی از آن ها از این اظهارات حمایت کرده و مایه خوشحالیشان شده بود.

در این راستا حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی نیز در این باب نظر خود را اعلام کرد. وی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: اسکورت شخصیت ها نماد اشرافی گری و فاصله طبقاتی است و بیش از 95 درصد اسکورت ها تشریفاتی است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اسکورت شخصیت ها اگر به زودی حذف نشود, در مجلس طرح ارائه می دهیم؛ وقتی دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام می کند یعنی مردم, هر کس با اسکورت در بین شما حضور پیدا می کند, خلق و خوی اشرفی گری پیدا کرده است و هیچ ربطی به امنیت ملی ندارد.

منبع: ايسنا

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here