نایب‌رئیس دوم مجلس با بیان اینکه شخصاً موافق سئوال از رئیس‌جمهور هستم، گفت: لاریجانی طرح سوال از روحانی را به صلاح کشور نمی‌داند.

نایب‌رئیس دوم مجلس با بیان اینکه شخصاً موافق سئوال از رئیس‌جمهور هستم، گفت: لاریجانی طرح سوال از روحانی را به صلاح کشور نمی‌داند.

علی مطهری نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با اشاره به مطرح شدن چندین سوال از رئیس‌جمهور در پارلمان، گفت: در جلسات هیئت‌رئیسه درباره نحوه مطرح شدن سوال از رئیس‌جمهور بحث‌های مطرح شده است.

وی با بیان اینکه درباره سوال از روحانی درخصوص ساماندهی موسسات مالی و اعتباری بنده مسئول مذاکره با سوال کنندگان شدم، افزود: جلساتی در همین زمینه برگزار شد و سوال کنندگان اصرار به پاسخگویی رئیس‌جمهور در صحن علنی پارلمان در همین زمینه بودند.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه به جزء سوال از رئیس‌جمهور درباره موسسات مالی و اعتباری 3 سوال دیگر از سوی نمایندگان مطرح شده است، ادامه داد: البته این سه سوال طبق آیین‌نامه مجلس می‌تواند در یک جلسه با حضور رئیس‌جمهور بررسی شود.

نایب رئیس دوم مجلس با اعلام اینکه شخصاً موافق مطرح شدن سوال از رئیس‌جمهور در صحن علنی پارلمان هستم، اظهار داشت: البته طبق آیین‌نامه داخلی قوه مقننه رئیس مجلس باید سوالات مطرح شده را به کمیسیون‌های تخصصی ارجاع دهد.

مطهری درباره علت عدم ارجاع سوال از حجت الاسلام حسن روحانی به کمیسیون تخصصی از سوی رئیس مجلس گفت: لاریجانی مصالح کشور را در نظر می‌گیرد و وی موافق طرح سوال از رئیس‌جمهور نیست.

نایب رئیس دوم مجلس با تاکید براینکه لاریجانی به دلیل اینکه طرح سوال از رئیس‌جمهور را به صلاح کشور نمی‌داند تاکنون این سوالات را به کمیسیون‌های تخصصی ارجاع نداده است، اظهار داشت: بنده شخصاً موافق طرح سوال از رئیس‌جمهور هستم و یکبار برای همیشه باید این مسئله حل و فصل شود.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here