تجمعات اعتراضی، روزهای گذشته در حالی در نقاطی از همدان و برخی از شهرهای کشور ادامه پیدا کرد که وزیر کشور با غیر‌قانونی‌خواندن این اجتماعات از مردم خواسته بود که در این تجمعات شرکت نکنند.

 تجمعات اعتراضی از پنجشنبه گذشته در مشهد، نیشابور و کاشمر آغاز شد و روز جمعه و شنبه در همدان، کرمانشاه و ساری ادامه پیدا کرد. در همدان ، خیابان بوعلی محل برگزاری تجمع اعتراضی بود که با حضور نیروی‌های پلیس، همراه بود

دامنه اعتراضات مردمی عصر یکشنبه همچنان در همدان جریان داشت. رهگذران میدان مرکزی شهر همدان و خیابان بوعلی تا آرامگاه شاهد حضور متعدد نیروهایی با گاردهای شیشه ای و کلاه بسر بودند که فضای شهر را امنیتی کرده بود.

 این فضا در میدان بوعلی سینا همدان که شاهد حضور تعدادی از مردم بود بیشتر نمود داشت اما تحرک اندک و همراه با سکوت تجمع کنندگان فضایی آرام تر از عصر روز جمعه را رقم زد.

روز گذشته این تجمع همراه با سکوت در میدان آرامگاه همدان بدون آسیب به اماکن و اموال عمومی پایان یافت و جمعیت پراکنده شدند. در روزهای گذشته شورای تامین استان برای بررسی اعتراضات صورت گرفته و اتخاذ تدبیر در این زمینه جلسات مختلفی برگزار کرد

استاندار همدان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان نیز گریزی به تجمعات صورت گرفته در همدان زد و گفت که برخي به بهانه گراني موجي ايجاد كرده‌اند و ديگران هم در اين ميان موج‌سواري مي‌كنند.

تلاش برای گفتگو با معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان نیز برای کسب آخرین خبرها و تصمیمات در خصوص تجمعات این روزها همچنان بی نتیجه ماند .

برخی چهره های اصولگرا و اصلاح طلب در واکنش به وقایع اخیر در کشورمان، بر هوشیاری ملی در مقابل توطئه های دشمنان تاکید کردند و از مردم خواستند مراقب سو استفاده دشمنان باشند زیرا دشمن با فریب کاری جلو می آید.

چهره های اصولگرا و اصلاح طلب بار دیگر از مردم خواستند که هوشیار باشند و پشت سر جریانات سیاسی معاند حرکت نکنند تا مشکلی برای کشور و جامعه ایجاد نشود.

این چهره های سیاسی با تاکید بر این که دشمنان به دنبال سوءاستفاده از احساسات پاک مردم هستند ابراز اطمینان کردند که مردم ایران مانند همیشه هوشیار هستند و اجازه سوءاستفاده به دشمن نمی دهند.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here