در یك كتاب جدید, استیو بانُن, استراتژیست ارشد سابق كاخ سفید, دیدار مقامات كمپین ترامپ با یك وكیل روسی در ساختمان ترامپ تاور در طی كارزار انتخاباتی ریاست جمهوری را “خیانت‌بار” و “غیرمیهن‌پرستانه” خواند.

این كتاب به نام “آتش و خشم: درون كاخ سفید ترامپ” كه بزودی توسط هنری هُلت منتشر میشود توسط مایكل ولف نوشته شده است… در این كتاب, بانن به دانلد ترامپ جوان [پسر ترامپ-م], جارد كوشنر مشاور ارشد كاخ سفید, و رئیس كارزار انتخاباتی آن زمان یعنی پل مانافورد بخاطر دیدار در ژوئن 2016 با گروهی از روس‌ها كه قول لكه‌دار كردن هیلاری كلینتون, كاندید دمكراتها, را دادند بشدت انتقاد میكند.

بانن همچنین گفت كه وی فكر میكند كه روس‌ها بعد از این ملاقات برای دیدار با ترامپ برده شدند, امری كه پرزیدنت آنرا انكار میكند.

بانن در این كتاب میگوید, “شانس اینكه دانلد جوان این “جوموها” jumos را به دفتر پدرش در طبقه 26 نبرده باشد, صفر است.”

بعد از آنكه راب گلستون, یك مدیر تبلیغات موزیك مرتبط با روس‌ها كه به ترامپ‌ها نزدیك است به ترامپ جوان سال گذشته در یك ایمیل گفت كه وسلنیتسكیا “اطلاعاتی دارد كه هیلاری و معاملات وی با روس‌ها را محكوم میكند و برای پدر تو بسیار سودمند است” , ترامپ جوان, مانافورد و كوشنر با وكیل روسی ناتالی وسلنیتسكیا ملاقات كردند.

روی این مطلب کامنت بگذارید

Please enter your comment!
Please enter your name here